1. Baterie

  Baterie
 2. Sprchové kouty

  Sprchové kouty
 3. Vaničky

  Vaničky
 4. Příslušenství

  Příslušenství
 5. Náhradní díly

  Náhradní díly

Platbu je možné provést předem na náš účet nebo dobírkou při převzetí zboží.

Vzhledem k tomu, že celý sortiment Lansanit je skladem, jsme schopni Vám garantovat dodání, jakéhokoliv našeho výrobku do 72 hodin od přijetí Vaší objednávky.

Dopravu zajišťujeme vlastními vozidly nebo přepravní službou. Cena dopravy na jakékoliv místo v ČR je následující: cena dopravy sprchového koutu 300 kč/ks, cena dopravy sprchové vaničky 200 kč, cena dopravy vodovodní baterie nebo koupelnového příslušenství je 80 kč/ks. V případě dopravy tří a více kusů jakéhokoliv zboží je cena dopravy jednotná 350 kč.

Vítáme Vás na stránkách společnosti Lansanit - jsme dodavatelé sprchových koutů, sprchových vaniček, vodovodních baterií a sprchového příslušenství.

Naše sprchové kouty jsou vyvinuty tak, aby splňovaly náročné požadavky našich zákazníků na kvalitu, design a také praktičnost užívání a čistění sprchových koutů.

Sprchové vaničky Lansanit jsou vyrobeny z litého mramoru, jde o vysoce kvalitní materiál pro výrobu vaniček, které jsou díky tomu masivní, mají vysokou nosnost a dlouhou životnost.

Veškerý sortiment Lansanit splňuje požadavky současně platné Evropské normy a je řádně certifikován v České republice.

Společnost Lansanit disponuje vlastní dopravou, ale využívá i služeb přepravních společností a díky dostatečným skladovým zásobám je schopna zajistit jejich pružné dodání. Samozřejmostí je vlastní servisní oddělení, pomocí něhož jsme schopni rychle a odborně vyřešit případné záruční i pozáruční opravy.

Podrobnější informace získáte, když budete pokračovat na našich stránkách, popřípadě nás kontaktujte, veškeré dotazy Vám rádi zodpovíme.