Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/w/webtechgroup33/data/www/lansanit.cz/ke-stazeni.php:1) in /mnt/data/accounts/w/webtechgroup33/data/www/lansanit.cz/admin/nastaveni.php on line 5

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /mnt/data/accounts/w/webtechgroup33/data/www/lansanit.cz/ke-stazeni.php:1) in /mnt/data/accounts/w/webtechgroup33/data/www/lansanit.cz/admin/nastaveni.php on line 5
Ke stažení | Lansanit s.r.o.
 1. Baterie

  Baterie
 2. Sprchové kouty

  Sprchové kouty
 3. Vaničky

  Vaničky
 4. Příslušenství

  Příslušenství
 5. Náhradní díly

  Náhradní díly

Vítáme Vás na stránkách společnosti Lansanit - jsme dodavatelé sprchových koutů, sprchových vaniček, vodovodních baterií a sprchového příslušenství.

Naše sprchové kouty jsou vyvinuty tak, aby splňovaly náročné požadavky našich zákazníků na kvalitu, design a také praktičnost užívání a čistění sprchových koutů.

Sprchové vaničky Lansanit jsou vyrobeny z litého mramoru, jde o vysoce kvalitní materiál pro výrobu vaniček, které jsou díky tomu masivní, mají vysokou nosnost a dlouhou životnost.

Veškerý sortiment Lansanit splňuje požadavky současně platné Evropské normy a je řádně certifikován v České republice.

Společnost Lansanit disponuje vlastní dopravou, ale využívá i služeb přepravních společností a díky dostatečným skladovým zásobám je schopna zajistit jejich pružné dodání. Samozřejmostí je vlastní servisní oddělení, pomocí něhož jsme schopni rychle a odborně vyřešit případné záruční i pozáruční opravy.

Podrobnější informace získáte, když budete pokračovat na našich stránkách, popřípadě nás kontaktujte, veškeré dotazy Vám rádi zodpovíme.