1. Baterie

  Baterie
 2. Sprchové kouty

  Sprchové kouty
 3. Vaničky

  Vaničky
 4. Příslušenství

  Příslušenství
 5. Náhradní díly

  Náhradní díly

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

Za vznikem společnosti Lansanit stojí letitá zkušenost týmu pracovníků pohybujících se v prostředí trhu se sanitární technikou. Vyvinuli jsme pro Vás ucelený sortiment výrobků se zaměřením na sprchové prostory.

Sprchové kouty Lansanit jsou velmi atraktivní a snoubí kombinaci moderního vzhledu a kvalitního provedení za rozumnou cenu.

Naše sprchové kouty jsou vyvinuty tak, aby splňovaly náročné požadavky našich zákazníků na kvalitu, design a také praktičnost užívání a čistění sprchových koutů. Zvláštní důraz klademe na bezpečnost sprchových koutů, proto jsou naše kouty vyrobeny převážně z 6 mm silného, tvrzeného bezpečnostního skla.

Sprchové vaničky Lansanit jsou vyrobeny z litého mramoru. Tento masivní materiál je opatřen na povrchu ochrannou vrstvou Gelcoat, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození a také zajišťuje hladký nikoliv však kluzký povrch sprchové vaničky a dodává příjemný pocit při sprchování. Sprchové vaničky Lansanit jsou určeny pro všechny druhy instalace, tedy instalace na dlažbu, instalace podezděním do maltového lože nebo instalace na kovové nožky, které jsou součástí dodávky každé vaničky. Při správně provedené instalaci se sprchové vaničky Lansanit vyznačují vysokou nosností a dlouhou životností.

Sortiment produktů značky Lansanit dále obsahuje komplexní a ucelenou sérii kvalitních vodovodních baterií, vyrobených z chromované mosazi s použitím keramických kartuší, které vhodně doplňuje kompaktní sprchové příslušenství za účelem dovybavení sprchy.

Zvláštní důraz klademe na bezpečnost našich výrobků, proto veškerý sortiment Lansanit splňuje požadavky současně platné Evropské normy a je řádně certifikován v České republice.

Společnost Lansanit disponuje vlastní dopravou, ale využívá i služeb přepravních společností a díky dostatečným skladovým zásobám je schopna zajistit jejich pružné dodání. Samozřejmostí je vlastní servisní oddělení, pomocí něhož jsme schopni rychle a odborně vyřešit případné záruční i pozáruční opravy.

Přejeme Vám spokojené chvíle s výrobky Lansanit.Vítáme Vás na stránkách společnosti Lansanit - jsme dodavatelé sprchových koutů, sprchových vaniček, vodovodních baterií a sprchového příslušenství.

Naše sprchové kouty jsou vyvinuty tak, aby splňovaly náročné požadavky našich zákazníků na kvalitu, design a také praktičnost užívání a čistění sprchových koutů.

Sprchové vaničky Lansanit jsou vyrobeny z litého mramoru, jde o vysoce kvalitní materiál pro výrobu vaniček, které jsou díky tomu masivní, mají vysokou nosnost a dlouhou životnost.

Veškerý sortiment Lansanit splňuje požadavky současně platné Evropské normy a je řádně certifikován v České republice.

Společnost Lansanit disponuje vlastní dopravou, ale využívá i služeb přepravních společností a díky dostatečným skladovým zásobám je schopna zajistit jejich pružné dodání. Samozřejmostí je vlastní servisní oddělení, pomocí něhož jsme schopni rychle a odborně vyřešit případné záruční i pozáruční opravy.

Podrobnější informace získáte, když budete pokračovat na našich stránkách, popřípadě nás kontaktujte, veškeré dotazy Vám rádi zodpovíme.