Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
HLEDAT

Produkty

Katalog produktů pro vaší koupelnu.

Série LitIN

Série LitIN

Moderní řada produktů pro všechny, kteří touží po kvalitě za přijatelnou cenu. Jednoduchý a decetní design doplňují precizní komponenty vytvářející stylové a dostupné řešení do každé koupelny. Výhodou je překvapivě snadná a rychlá montáž.

Přehled produktů
Série LitEX
Série LitLUX SLIM

Série LitLUX SLIM

Minimalistická série se sklem v hlavní roli zaujme ostrými liniemi a precizními detaily bez nadbytečných prvků. Absence spodních vodících lišt umožňuje bezbariérový vstup. Posuvné dveře se otevírají lehce a tiše díky velkým pojezdům s novými ložiskovými kolečky. Otevírací dveře můžete otevřít dovnitř i ven zásluhou odolného zdvihového pantu s dlouhou životností. Série litLUX SLIM vyniká v designových interiérech, v monderním a industriálním stylu.

Přehled produktů
Série LitLUX SLIM Black line
Série LitLUX

Série LitLUX

Dopřejte si luxusní atmosféru 5-ti hvězdičkového hotelu ve vlastní koupelně a objevte tajemství dokonalosti. Nezaměnitelná krása skla a kovu vyniká díky čistým liniím, rozzáří prostor Vaší koupelny a splňuje nejvyšší nároky na design. Bezrámové řešení sprchové zástěny doplňují precizní komponenty a důmyslné panty zdvihového mechanismu umožňují pohodlné otevírání dovnitř i ven.

Přehled produktů
Příslušenství